Başarının Sırrı: Kendini Yönetmek
20
MAYIS 2015

SDKM Malazgirt Salonu

13:00 - 14:20
Not:Sizce başarının sırrı nedir? Cevabını sayfamızda paylaş. Etkinlikte yapılacak oylamada sürpriz hediyeyi kazan.

20 Mayısta “Başarının Sırrı – Kendini yönetmek” Konferansı

Atiker Akademi olarak 20 Mayıs tarihinde “Başarının Sırrı – Kendini Yönetmek” konferansını düzenliyoruz.  Selçuk Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi Malazgirt Salonunda saat 13.00 te düzenleyeceğimiz etkinlikte İş Geliştirme ve Franchise Uzmanı Ferhat AKPINAR’ ı konuk edeceğiz.

Yerli ve çok uluslu şirketlerde iş geliştirme,  satış ve bayi organizasyon kurma,  yönetme ve Franchise konularında danışmanlık hizmeti veren Ferhat AKPINAR; iş yaşamında karşılaştığı sıkıntılar ve bu sıkıntıları başarıya çevirmenin yolları hakkında bizlerle birlikte olacak.

 

Başarı, öz yönetim becerisini geliştirme ve daha birçok konunun konuşulacağı bu konferans ile başarı ve kariyerinizle ilgili farkındalığı yakalayacaksınız.

Konferans sonunda Selçuk Üniversitesi’nde ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi’nde Altın bilezik projesi kapsamında gerçekleştirdiğimiz iş yazılımları eğitimlerinde başarılı olan öğrencilere sertifikaları taktim edilecek.

Selçuk SEM, TeknoKent ve öğrenci topluluklarıyla birlikte organize edilen etkinlik sonunda ücretsiz katılım belgesinin de verileceği bu konferansta sosyal medyada gerçekleştirilecek etkinlikte sürpriz hediyeler verilecek.

Atiker Şirketler grubu olarak eğitime vermiş olduğumuz kıymetin sonucu olarak oluşturduğumuz Atiker Akademi, iş dünyasında kazanmış olduğu tecrübe ışığında gençliğe katkıda bulunmaya devam ediyor.

Sizleri bu konferansta ağırlamaktan mutluluk duyarız.

HIZLI MENÜ
yukari